Elif Dizisi İlk Ve Tek Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesAramaGiriş yap

9. Bölüm Yorumları

3 posters
YazarMesaj
g.a.m.z.e

g.a.m.z.e

Kadın
Hobi : bol bol gezmek
Meslek : öğrenci

9. Bölüm Yorumları Empty
MesajKonu: 9. Bölüm Yorumları   9. Bölüm Yorumları Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 3:57 pm

ahh ah işler iyice arap saçına döndü yani bu ne ya herkes üzülücek şimdi

ahmet elifle olursa mustafa ve melek;
ahmet melekle olursa elif;
elif ahmetle olursa mustafa;
üzülücek bu ne ya ben elife çok üzülüyodum şimdi melek ve mustafaya da üzülüyorum en komik ebruydu ama ilhanın arkadaşına resmen asıldı yani o sahneye çok güldüm helede çocuğun farkında olmayıp tv izlemesi çok komik ti:D ama hiç yakışmıyolar onuda belirtiyim yani
Gamze

Kadın

9. Bölüm Yorumları Empty
MesajKonu: Geri: 9. Bölüm Yorumları   9. Bölüm Yorumları Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 10:10 pm

aynen gamze bende senin yorumlarina katiliorumm !!! melek nolucakk, elif ahmetle olursaaaa melek nolucakk?? 1 kez daha dayanabilirmi bu ayriligaaa ! benden sölemesii bu intahar ederrr ! Ya eliff nolcakk, tertemizz yep yeni bi cocuk icin kendi hayatini atese aticakan olann eliff ?? Ya pekii mustafaa, hiic bi sucu olmiyann, o tertemiz mustafaya nolucak ??? Elifin arkasindann "ya benim kaybettiklerim "diyen musatafaya nolucak ?
OFF OFFF !! Bu 3ucu okadar mahsum ve temizkii, bendee bunlar adinaa ne istedigimi bilemiorumm !!
Ahmetle elif son gunlerinii yasadilarr, ve cok guzeldiii, elifle ahmet opusmeye baslarkenn mustafa onlara ölece baktii, icim yandii yaa ! cook uzuldumm !ve bence kapiya vurandaa o yada aslan bey olabilirr !!!

g.a.m.z.e bendee cok guldum ebrunun halineee, Very Happy:D:D bencedee hiic yakismyorlarrr, ama bisey yapamayizz gönül bu Very Happy
güllü

güllü

Kadın
Hobi : kitap okumak
Meslek : evkızı

9. Bölüm Yorumları Empty
MesajKonu: Geri: 9. Bölüm Yorumları   9. Bölüm Yorumları Icon_minitimePtsi Nis. 20, 2009 6:26 pm

teşekkürler

9. Bölüm Yorumları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-